Showtime

Hedi ndan momentin simpatik me të voglin e saj

05/24/2022 15:29
nga:G B

Doli ‘kampione’ për të mbajtur sekret jetën private.

Modelja e mirënjohur Heidi Lushtaku ia doli që në 2021-ën dhe 2022-ën të mbajë tërësisht larg syrit të publikut: lidhjen e dashurisë me futbollistin Merih Demiral, shtatzëninë dhe ardhjen në jetë të djalit.

Ajo tek në një-mujorin e të shtrenjtit të saj, lajmin e ndau me publikun përmes disa fotografive ku njëherësh u shfaq ‘sefte’ edhe me bashkëshortin Demiral.

Megjithatë, tani e tutje, me shumë gjasë, fotografitë nuk do të mungojnë për gjatë.

Ajo ka ndarë një imazh shumë të bukur me djalin e saj, në një nga daljet nënë-bir për ajër të pastër.

Ndërkaq, një detaj që ka mbetur ende pa u kuptuar është ai i emrit që Heidi dhe Merih kanë zgjedhur për të voglin e tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Demiral (@heidilushtaku_)