Showtime

Gruaja e Bucit futet në shtëpi dhe puth atë në sytë e Santianës (video)

12/01/2023 23:23
nga:Gazeta Blic

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, është futur befasisht gruaja e Bucit, Verona.

Në momentin e hyrjes së gruas së Bucit, banorët ishin të urdhëruar të qëndronin të ngrirë, derisa ajo ka sfiluar pranë banorëve me fokus burrin e saj dhe Santianën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të kuptuar më shumë detaje.