Showtime

Gresa fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme

03/16/2023 15:45
nga:G B

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”.

Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit.

Bukuroshja nga Malisheva, e rritur në Itali, ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme.