Sporti

Gol dhe karton tjetër i kuq në ndeshjen Llapi – Drita, rihapet sfida

10/23/2021 13:48
nga:Mergim Rreci

Llapi e ka ngushtuar avantazhin ndaj Dritës.

Shillova ka shënuar nga penalltia në minutën e 45-të, shkruan GazetaBlic Sport.

Poashtu, Prince Balde u përjashtua nga ndeshja, duke u barazuar numrat e lojtarëve në fushë, pasi që Ilir Krasniqi i Llapit u përjashtua disa minuta më herët.

Tashmë rezultati është 1 me 2.