Showtime

“Gjoksi jashtë, shamia në kokë”, reagon ashpër Shkëndije Mujaj

05/14/2021 13:36
nga:G C

Shkëndije Muja vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë, shkak kjo mbulesa e saj.

Shkëndija është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa poston fotografitë nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, një foto e postuar së fundi u kritikua shumë nga ndjekësit dhe këngëtarja nuk hezitoi t’i kthej përgjigjen.

Duke u shprehur se do të bëjë një donacion për blerjen e syzeve, ajo iu përgjigj kritikave për veshjen e saj./GazetaBlic/