Showtime

“Gjithë shtëpia më ka thënë kujdes”/ Bardhi flet për Sarën: 90% e meshkujve shqiptarë s’do e mirëkuptonin

02/19/2024 07:56
nga:G B

Duket se marrëdhënia e Bardhit dhe e Sarës brenda shtëpisë së Big Brother Vip është krisur.

Gjatë një diskutimi me Artën, Bardhi i ka treguar se është prekur nga sjellja dhe ofendimet e Sarës, pavarësisht se ka qenë shumë mirëkuptues në gjithçka që ka ndodhur brenda dhe jashtë shtëpisë.

Bardhi tha se 90% e meshkujve shqiptarë nuk do i mirëkuptonin ato që i kanë ndodhur Sarës, ardhja e ish të dashurit, droni, si dhe shtatzënia që tregoi në shtëpi.

“U kapëm për një sen banal pa lidhje. Unë i thashë që nuk është…tha është dhe mu betua. Ti po më len një situatë në siklet, thash imagjino në një situatë tjetër. Më tha bëre gabim që më le vetëm. Nuk folëm tan ditën, tha a folim thash flasim nesër. Vazhdoj me thënë do nese tjera je njeriu i keq manipulues. E boni gjestin, thash shko fol rri me të fol me të sa të duash. Më pëlqente kur e mbrotnte. Tjetra te shtatzania, okej ka kalu, vazhdojmë. E kam siklet tha, mos ta nin ka ndodh u kry. Kur tha mosmirkuptues, thash 90% e meshkujve shqiptarë sdo e kishin mirëkuptuar. Nuk i kam përmendur kurrë. Jam kon shumë tolerant. Na jena përla çdo ditë. Gjithë ky mirëkuptim dhe po me qet mu..ca po don me shumë. Gjithë shtëpia më ka thënë kujdes”- tregoi Bardhi.