Lajme

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, afër tij një revole

04/17/2021 10:18
nga:M K

Një person është gjetur pa shenje jete në Malishevë, teksa afër tij është gjetur një pistoletë me një gëzhojë.

Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarje ku është konfirmuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

“Është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Afër tij është gjetur edhe një pistoletë me një gëzhojë. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarje ku është konfirmuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

LEXO EDHE:

Aksident i rëndë në fshatin Raçë të Gjakovës, tre të vdekur