Showtime

Getinjo tha se ka 1000 ndjekës më pak pasi publikoi fotografinë e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit

01/16/2022 19:21
nga:Donika Fetahu

Reperi i njohur nga Ferizaj, Getinjo, është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Ai publikon gati se çdo gjë përveç muzikës, reperi nuk i kursen as postimet rreth fushave të tjera, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, reperi nga Ferizaj ndau një fotografi të Hashim Thaçit e Kadri Veselit, i cili siç duket nuk i ka pëlqyer fansave të tij, ku ka reaguar përmes një postimi në InstaStory, theksoi se i ka 1000 mijë ndjekës më pak./GazetaBlic/