Showtime

Genc Prelvukaj publikon fotot, para dhe pas pushtetit!

05/14/2021 13:47
nga:G C

Tollovia e krijuar tek salla “1 Tetori, ku po bëhet vaksinimi i të moshuarve kundër covid-19, ka ngjallë reagime të ashpëra ndaj Qeverisë së Kosovës.

Reagimi i ashpër erdhi edhe nga këngëtari shqiptar, Genc Prelvukaj, i cili përmes një postimi në rrjetin social Facebook u shpreh se kjo nuk është çështje mentaliteti por organizimi, shkruan GazetaBlic.

“Para pushtetit dhe pas .Pra nuk është çështje mentaliteti por organizimi.Nuk shkruaj më për këtë çështje. E mbylla me kaq”, shkroi Prelvukaj në imazhet e publikuara./GazetaBlic/