Showtime

Geasy, Xhensila dhe Majk lansojnë “Mëkati jem”

10/20/2021 18:47
nga:Q R

Treshja e njohur kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Geasy, Xhensila dhe reperi tjetër i njohur për publikun shqiptar, Majk po sjellin bashkëpunimin muzikor së shpejti.

Kënga titullohet “Mëkati jem” e cila erdhi e vizualizuar edhe me videoklip.

Miks masteri u punua nga Bigdeal Records ndërsa tekstin e shkroi Geasy dhe Majk.