Cool

Futi telefonin në mes të këmbëve, video e autores së ‘Për’puthen’ që bëri xhiron e rrjetit

05/28/2021 11:55
nga:G C

Para pak dite të gjithë pjesëmarrësit e “Për’puthen” ishin të ftuar në një festë e cila u organizua nga autorja e këtij programit, Olsa.

Ajo mbajti një fjalim falenderues, por diçka nuk shkoi kështu duke bërë një gjest të pahijshëm, shkruan GazetaBlic.

Ajo futi telefonin mes këmbëve ndërkohë që mban fjalim.

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit dhe mund të themi se ka qenë moment mjaft i sikletshëm./GazetaBlic/