Sporti

Fushë Kosova – Ballkani, formacionet zyrtare | Ilir Daja pushon disa futbollistë

09/27/2023 14:08
nga:Lorik J

Skuadra e Fushë Kosovës tenton sot befasinë e radhës në futbollin kosovar, pasi e pret Ballkanin në Lipjan.

Fushë Kosova dhe Ballkani ballafaqohen nga ora 15:00 në kuadër të xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës në futboll, shkruan GazetaBlic Sport.

Ilir Daja ka bërë disa ndryshime në formacion, duke pushuar Koliçin, Hamidin, Zybën e Halilin.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të skuadrave:

Fushë Kosova: Pas pak…