Sporti

Formacionet zyrtare: Skocia – Norvegjia

11/19/2023 19:47
nga:E K

Norvegjia do të përballet sot me Skocinë.

Të dy kombëtaret tashmë e kanë mësuar fatin e tyre me Skocinë që ka siguruar kualifikimin në “Euro 2024” dhe me Norvegjinë e Haaland që ka mbetur jashtë nga ky kompeticion, shkruan GazetaBlic Sport.

Para fillimit të takimit që zhvillohet nga ora 20:45 janë publikuar formacionet zyrtare.

Ja 11’shet startuese: