Sporti

Formacionet zyrtare: Malisheva – Drita

03/30/2024 14:21
nga:E K

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së 27’të.

Pas pushimit të ndeshjeve ndërkombëtare Superliga e Kosovës kthehet me dy ndeshje interesante, shkruan GazetaBlic Sport.

Në planprogramin e ditës së sotme janë të parapara të zhvillohen dy takime nga ora 15:00.

Malisheva është nikoqir i Dritës, kurse vëmendja kryesore do të jetë te derbi mes Prishtinës dhe Ballkanit.

Formacionet zyrtare: Malisheva – Drita: