Sporti

Formacionet zyrtare: Liverpool – Bournemouth

03/07/2020 12:30
nga:M K

Liverpooli e pret Bournemouthin në “Anfield” me synimin e vetëm fitoren dhe vazhdimin e sigurt të rrugës drejt titullit kampion.

Djelmoshat e Jurgen Klopp vijnë pas një periudhe negative dhe do të mundohen që ta harrojnë sa më shpejtë që është e mundshme, shkruan GazetaBlic.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 13:30, kurse tashmë janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Më poshtë edhe emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

03/07/2020 14:06

Liverpooli “përmbys” Bournemouthin, kalon në epërsi