Sporti

Formacionet zyrtare: Angli – Zvicër

06/09/2019 13:59
nga:M K

Sot përveç finales zhvillohet edhe ndeshja për vend të tretë në Ligën e Kombeve.

Anglia dhe Zvicra do të përballen mes vete për medaljen e bronztë në divisionin A, shkruan GazetaBlic.

Për duelin që fillon nga ora 15:00, kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në stadiumin “Afonso Henriques” të Guimaraes.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë, kurse kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

11/17/2019 16:43

Formacionet zyrtare: Kosovë – Angli