Sporti

Formacionet e mundshme të ndeshjes Granada – Manchester United

04/08/2021 16:37
nga:Lorik J

Manchester United dhe Granada do të ballafaqohen në kuadër të çerekfinaleve të Europa League.

Manchester United ka arritur të mposht gjigantin italian, AC Milan për të siguruar një vend në çerekfinale të Europa League, shkruan GazetaBlic Sport.

Sipas raportimeve të mediave edhe sulmuesi anglez, Marcus Rashford ka udhëtuar me ekipin anglez, Manchester United megjithatë është në dyshim nëse do të paraqitet në këtë takim.

Më poshtë mund të gjeni parashikimet për formacionet e mundshme të kësaj ndeshje.

Granada: Rui Silva, Vallejo, Duarte, Sanchez, Diaz; Machis, Herrera, Gonalons, Montoro, Kenedy; Soldado

United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; Pogba, Fred; Greenwood, Bruno Fernandes, James; Cavani.

/GazetaBlic Sport.