Showtime

Fjolla rrëfehet për ndarjen nga Cozman, zbulon i kujt ishte faji!

09/14/2021 15:14
nga:G C

Pas një kohe që ishte larguar nga skena dhe jeta publike Cozman kishte befasuar të gjithë kur bëri publike lidhjen e dashurisë me vajzën seksi me emrin Fjolla.

E gjersa gjërat po shkonin për mrekulli u mësua se çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Kjo u zbulua në rrjete sociale ku nuk kanë asnjë foto bashkë dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Dyshimet u vërtetuan nga vet brunja seksi.

“Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”,- tregoi Fjolla për Iconstyle.al.

Ajo shtoi se nuk mendon ribashkimin me reperin e njohur.