Kupa e Botës 2022

Fitoi çmimin për golin më të mirë, vjen reagimi nga Richarlison

12/23/2022 21:45
nga:Mergim Rreci

Richarlison përdori rrjetet sociale për të falënderuar në lidhje me çmimin e golit më të mirë të Kupës së Botës.

Ai e shënoi këtë gol në ndeshjen kundër Serbisë, ku kishte një finalizim në mënyrë akrobatike për të mposhtur portierin e Serbisë (2-0), përcjell GazetaBlic Sport.

“Faleminderit për dashurinë tuaj dhe që ndihmuat për të përjetësuar një moment kaq të veçantë”, ka shkruar sulmuesi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Richarlison (@richarlison)