Showtime

Fisnik Syla me këtë veprim shuan shpresat për një rikthim me Fjolla Morinën

11/27/2021 16:29
nga:G C

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Ata janë aluduar në medie se i kanë dhënë fund martesës së tyre e cila nuk zgjati shumë, shkruan GazetaBlic.

Pavarësisht se Fjolla ishte e para e cila largoi të gjitha fotografitë me të, Fisniku kishte vendosur ta mbaj ende në rrjetet sociale.

Por me sa duket shpresat për një rikthim të mundshëm mes dyshes u shuan, pasi edhe Fisnik Syla vendosi ta largoj këngëtaren nga të gjitha rrjetet sociale./GazetaBlic/