Cult

Filmi “Hidden” me aktorë kosovarë rrëmben dy çmime kryesore në Beograd

12/06/2022 16:30
nga:G B

Filmi “Hidden” me aktorë kosovarë, ka rrëmbyer dy çmime kryesore në Beograd.

Lajmin e ka bërë të ditur aktori Naser Rafuna, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Ai njoftoi se filmi fitoi “Best Narrative Feature Film” dhe çmimin për aktorin më të mirë që e mori vetë Rafuna.