Cool

Festivali Bambo Fest edhe këtë vit rikthehet për të ‘ringjallë’ Ulqinin

04/26/2021 16:10
nga:G C

Bamboo MayFest është një ndër festivalet më të pëlqyera nga të gjithë shqiptarët.

Ky festival që organizohet nga Bamboo Bar dhe Hotel Otrant ka në vete përvitësimin e muzikës dhe kënaqësisë, shkruan GazetaBlic.

Bamboo MayFest i cili njihet si njëri ndër festivalet më argëtuese do të fillojë nga data 30 prill deri më 4 maj.

Qëllimi i Bamboo MayFest është për të festuar fillimin e verës dhe në të njëjtën kohë për të kaluar një fundjavë të çmendur në botën magjike të muzikës./GazetaBlic/