Showtime

Festë në familjen e Shkurte Gashit

05/08/2024 20:31
nga:G B

Sot ka festë në familjen e këngëtares Shkurte Gashi.

Kjo sepse djali i dytë i këngëtares feston sot ditëlindjen.

Kroni po mbush 1 vjet jetë dhe këngëtarja hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi nga festa e ditëlindjes dhe për ta uruar të birin.

Ajo ndau disa fjalë zemre dhe si nënë i uroi më të mirat e kësaj bote.