Showtime

Fero dhe Arbenita e quajnë Nina vajzën e tyre, reperi publikon fotografinë e parë me partneren pas ardhjes në jetë të foshnjës

04/24/2021 14:48
nga:Gazeta Blic

Reperi i njohur Fero dhe Arbenita Ismajli janë bërë pindër për herë të parë mëngjesin e së martës.

Çifti mirëpritën në jetë një vajzë, e cila gëzon shëndet të plotë.

Teksa Arbenita ishte ajo që e para dha lajmi, ka qenë së fundmi edhe vet reperi nga Gjilani ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij një imazh, pak pasi përjetoi ndjenjën e të bërit prind.

Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani publikoi një footgrafi me Arbenitën, dhe vajzën e tyre të porsalindur në krah.