Showtime

Fejohet ish-ministri Besian Mustafa: Jetuam sa jetuam dhe …

04/24/2021 15:10
nga:M K

Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa dhe Erolida Januzaj kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Mustafa përmes një postimi në Facebook, i cili po ashtu ia bashkangjiti disa fjalë.

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Ai ka publikuar disa fotografi nga dita e tyre e veçantë.

Më poshtë mund t’i shihni setin e tyre fotografik të realizuar në disa vende të veçanta.

LEXO EDHE:

Aktroja e “Çka ka Shpija” pëson aksident, mbetet me lëndime serioze

05/06/2021 17:05

Besian Mustafa krahason VV-në me Pinokun: Zero euro për vaksina, 11 milionë sosh për rrymën e shpenzuar nga serbët në veri