Lajme

Fatmirësisht, sërish pa viktima – 16 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

10/23/2021 15:23
nga:M K

Asnjë viktimë dhe 16 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh Ministria e Shëndetësisë përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00, përcjell GazetaBlic.

Momentalisht, në Kosovë janë 464 raste aktive me virusin me kurorë.

Më poshtë edhe raporti i plotë.

/GazetaBlic/

12/04/2021 15:01

Asnjë vdekje e katër raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vend