Showtime

Fansit i bie të fikët në krahët e Unikkatilit

05/14/2022 14:43
nga:G C

Unikkatil është njëri nga artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Këtë e kanë dëshmuar klikimet në Youtube dhe pjesëmarrja e fansave në koncerte.

Së fundmi në një video e cila është bërë virale në rrjete sociale shihet se si një fansi i bie të fikët pasi takon reperin.

Reperi fotografohet fillimisht me fansin, pastaj e përqafon atë. Fansi, më pas bie pa ndjenja.