Showtime

Fansat kundër Madonnës: Është Instagram e jo Pornhub

11/25/2021 21:12
nga:G C

“Ky është Instagram, jo Pornhub”. Mafonna (63) i ka lënë fansat e saj gojëhapur me një seri fotosh kontraverse ku tregon gjoksin e saj derisa bën foto në dhomën e gjumit

Në një seri fotosh të bëra në krevat, nëna e gjashtë fëmijëve bën poza tepër seksi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Fansat e saj të befasuar vërshuan me komente në imazhet e saj, ku ata u shokuan me fotot e saj “pornografike” e të cilat ata i konsideruan si “padinjitet” por disa të tjerë edhe e lavdëruan atë.

Gjatë vikendit, ajo kishte shpërndarë një foto të veten e cila përfshinte një nga fetografët, Steven Klein, duke mbajtur një thikë në qafën e saj dhe një legjendë në të cilin ajo shkruante se është duke punuar më të.

Ajo është kritikuar edhe në fillim të këtij viti, ku kishte rikrijuar Marilyn Monreo në një fotosesion që bëri për revistën “V”.