Showtime

Fans i flaktë i futbollit, Artmotion i dhuron Artanit biletë për finalen e Ligës së Kampionëve

03/17/2023 22:41
nga:Mergim Rreci

Platëforma televizive më e madhe në vend, Art Motion, sonte erdhi me një ekskluzivitet tjetër në kuadër të Big Brother Vip Kosova.

Art Motion e befasoi me një dhuratë njërin prej pesë finalistëve e që është Artani.

Art Motion ia mundëson Artanit që të përjetojë nga afër emocionet magjike të përballjes të titanëve në finalen e UEFA Champions League në Stamboll të Turqisë.

Artani e ka falënderurar platëformën më të madhe televizive në vend për dhuratën që i ka bërë.

“Faleminderit të gjithëve për këtë gjë, jam tepër i lumtur për këtë dhuratë”, ka thënë Artani.

Gjatë tërë Big Brother Vip Kosova, Art Motion disa herë ka bërë sfida dhe dhurata për banorët e shtëpisë më të madhe në vend.