Showtime

‘Është e gjatë, ulet që ta puth’, Robert Berisha flet për të dashurën e re

05/22/2022 16:46
nga:G B

Pak ditë më parë Roberti vendosi që lidhjen e tij të re ta bëjë publike, duke kuptuar dhe që bëhet fjalë për diçka serioze. Vajza në fjalë quhet Laureta Maqedonici dhe dyshja është bashkë prej disa muajsh.

I ftuar së fundmi në “Why not”, ai nuk ngurroi të fliste për bukuroshen duke treguar se ajo është e gjatë dhe kur vesh taka ia kalon atij.

“Jemi njësoj me gjatësi, por me taka ma kalon çik. Ama ajo nuk përton, ulet pak dhe e puth unë”, tha Roberti.

Ndërsa Roza Lati tregoi se Roberti kishte ardhur i shoqëruar nga e dashura duke e komplimentuar vajzën me fjalët: “Ke një vajzë kaq simpatike, kaq ëngjëll”.