Showtime

Era Istrefi nuk i lë vend imagjinatës me pozat me bikini

06/20/2022 20:26
nga:G B

Era Istrefi ka bërë një pushim nga turneu i saj muzikor për të marrë pakëz rreze pranë pishinës.

Dhe derisa e ka bërë këtë, këngëtarja ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në rrjetet sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 1.5 milion ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Kësaj radhe, Era ka pozuar me bikini të zeza pranë pishinës duke i vënë në pah hiret e saja.

Duke pasur një figurë të admirueshme trupore, këngëtarja është shfaqur në poza të ndryshme duke shfaqur linjat e saj.