Showtime

Enca paralajmëron këngën e re, habit me bashkëpunimin

08/13/2023 21:51
nga:G B

Rikthimin e paralajmëruar në skenën muzikore shqiptare, Enca po e realizon më në fund!

Këngëtarja ka bërë të ditur se kënga e saj më e re ‘Albanian’ vjen javën tjetër.

Projekti që do të shoqërohet me videoklip do jetë bashkëpunim.

Enca do të bashkojë forcat hiç më pak se me Muharrem Ahmetin!

‘Do dashuroheni me këtë këngë dhe do ridashuroheni me mua’, shprehej ajo ditë më parë mbi këtë projekt.

Një duet ‘bombë’ pa diskutim!