Showtime

Enca nga Dubai thotë se nuk ka nevojë për të dashur

04/11/2021 12:51
nga:Lorik J

Këngëtarja ka ditë që po qëndron në Dubai për pushime.

Enca nga atje po ndanë postime të shumta në rrjete sociale derisa zbuloi edhe befasinë për fansat, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të publikuar në storien e saj në Instagra, artistja shqiptare tregoi se shumë shpejt do publikojë projektin e dytë për vitin 2021.

“Zemër”, mban titullin kënga që Enca e paralajmëroi për 2.3 milionë ndjekësit teksa në video shkroi edhe pak nga teksti i këngës.

“S’kom nevojë për boyfriend se i kom dy copë knej. Unë e kom një biond dhe një t’zi si ti s’ma thejn”, ka shkruar Enca në video.