Showtime

Enca e tepron, publikon video duke konsumuar lëndë narkotike

09/16/2021 16:54
nga:G C

Enca është prej këngëtareve që nuk e ka fare problem të sjell imazhe që nxisin reagime.

Përveç fotografive provokuese në të cilat shfaq linjat e saj ajo këtë herë e ka tepruar duke sjellur një imazh ku shihet duke konsumuar bari, shkruan GazetaBlic.

E veshur në bikini, Enca vërehet se po argëtohet mjaft shumë dhe nuk i bëhet vonë që këto imazhe të saj u bënë virale në rrjet.

 

Kujtojmë se këngëtarja gjatë kësaj sezone nuk ka qenë e pranishme në asnjë koncert./GazetaBlic/