Showtime

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë (VIDEO)

03/17/2023 23:13
nga:Mergim Rreci

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj.

Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka marrë një videomesazh, duke i dëshiruar fitore.

Xhuli, mbështetëse në atë video e pati edhe këngëtaren Big Mama, e cila këndoi për banoren.