Showtime

Egla Ceno reagon për herë të parë pas fitores në Big Brother

05/26/2024 20:18
nga:G C

Aktorja e njohur, Egla Ceno, u shpall fituese e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania.

Ajo fitoi garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, duke lënë të renditur në vend të dytë aktorin Julian Deda.

E njëjta ka reaguar për herë të parë në rrjete sociale, teksa ka shprehur mirënjohje për publikun dhe për Top Channel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno)