Showtime

Efi zbulon tatuazhin në vendin më intim

05/21/2022 16:24
nga:G C

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Efi vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Edhe pse ka kohë që ka dal jashtë programit të dashurisë, Efi dhe pozat e saj provokuese marrin përsëri vëmendje, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa ‘story’ në rrjetin social Instagram teksa, ka zbuluar edhe një tatuazh në vendin intim.

Përveç tatuazhit, ajo çka bie në sy janë edhe format super seksi të saj.