Showtime

Efi në gjendje të rënduar: Do ta lë Big Brother në mes, më ka kapur ankthi!

04/09/2023 12:51
nga:G C

Efi pas përplasjes me opinionistët Arbër Hajdari dhe Zhaklinë Lekatari gjatë spektaklit të Big Brother ka kërkuar që të largohet nga shtëpia. Në një bisedë me Kiarën ajo është shprehur se ndihet shumë ankth dhe tepër e lodhur.

Pjesë nga biseda:Kiara: E di që e ke stakuar trurin, por…

Efi: Po jo se s’ka shkatërroj veten unë! Jam bo gjys robi, kam ditë pa ngrënë, më vjen të vjellë, më ka kap ankthi…e për ça? Se si të dukem unë jashtë? Rri afër me të, “rrin afër se ai ka popullaritet”, i rri larg, s’rri dot se unë kam qejf të rri me ju, kupton? Janë 2 gjëra, ore thoja çfarë pozicionimi të marr unë? Është e lodhshme…Kiara: Mua më erdhi keq që pajtimi ynë nuk u konsiderua si pajtim, por si shtirje…