Lajme

Edhe pak orë kanë mbetur për të përfituar nga zbritjet e Black Friday në MINIMAX

11/25/2022 19:37
nga:K G

Këtë Black friday MINIMAX vjen me oferta marramendëse.

30% Zbritje totale në të gjitha brendet Sportive dhe ato Italiane.

Brendet Brugi dhe Icepeak ju ofrojnë zgjedhje të shumta të veshjeve tani me 40% ZBRITJE TOTALE.

Zgjedhje të shumta të mbathjeve mund të gjeni edhe nga brendi Tata Italia për femra dhe meshkuj këtë Black Friday me 50% ZBRITJE TOTALE.

Nxitoni dhe perfitoni nga këto oferta
Black Friday ma i çmendur në vend.