Sporti

E teta ditë në spital, Sergio Rico në gjendje të rëndë shëndetësore

06/06/2023 10:15
nga:Lorik J

Sergio Rico u shtrua në spital tetë ditë më parë për shkak të dëmtimeve të rënda në kokë nga godtija e një kali dhe gjendja e tij mbetet kritike.

Të afërmit e portierit spanjoll informuan për gjendjen shnëdetësore të tij, i cili vazhdon të jetë stabil, por e rëndë.

Portieri i PSG-së po kalon një moment shumë të vështirë dhe e gjithë bota e futbollit ka shprehur mbështetjen maksimale dhe shërimin e shpejtë për të