Showtime

E ngatërruan me Loredanën, Ardian Bujupi zbulon bjonden misterioze me të cilën po ‘flirton’

06/10/2021 16:16
nga:G C

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, është një emër shumë i dashur për publikun.

Një foto e postuar nga vet ai u bë virale në gjithë rrjetin pasi që aty shihet i shoqëruar me një vajzë bjonde, shkruan GazetaBlic.

Teksa fansat e ngatërruan me Loredanën, Ardiani ka zgjedhur që të zbuloj portretin e vajzës me të cilën po shoqërohet kohëve të fundit.

Vajza quhet Semira dhe nuk është ndonjë fytyrë publike./GazetaBlic/