Showtime

E morën peng dhe e keqtrajtuan LIVE, motra e Encës duke kërcyer twerk me Kozakun bëhet virale

09/24/2021 16:54
nga:G C

Rrjetet sociale si Instagram dhe Tik Tok janë kthyer në “kohën” e preferuar të të rinjve shqiptar, ku disa bëjnë biznes e disa krijojnë sherre deri në tragjedi.

Rasti i djeshëm i të riut Kozak Braci, i cili u mor peng nga disa persona pas sharjeve në rrjetet sociale, ka bërë bujë të madhe dhe vazhdon të bëjë si një këmbanë alarmi edhe për policinë e Shtetit.

Kozak Braci, i njohur “si mbreti i Instagramit”njihet për sherret online me figura të njohura të ekranit dhe personazhe problematike të botës së krimit. Por sherri me Fabio Dushkun, një person shumë i famshëm në burgun grek, i ka kushtuar atij shumë. Fillimisht Braçi u sulmua me një lëndë shpërthyese kapsoll, në hyrje të banesës së tij, pastaj u mor peng nga miqtë e ngushtë të Dushkut.

Duke qenë se ky rast ka bërë shumë bujë dhe ka marrë vëmendjen makismale, në rrjet janë sjell në kujtim disa video me të vjetra të tij e ndër to edhe një video me motrën e Encës, Uindi Haxhiajn.

Uindi shfaqet në një banesë me Kozakun dhe një vajzë tjetër ku në një video LIVE vajzat kërcejnë twerk dhe përdorin fjalor eksplicit.

https://video.gjirafa.com/video-1632491696-mp4