Showtime

E kritikoi se përkrahu Donald&Trixën, ja reagimi i Florit ndaj ndjekësit!

12/05/2021 15:24
nga:G C

Flori Mumajesi së fundmi ka bërë një postim që është nga ndjekësit duket si formë përkrahjeje për çiftin e famshëm në BBV  Donaldi dhe Beatrix.

Njëri nga fytyrat publike që po e përkrahë këtë lidhje është edhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi.

Ai shpërndau në InstaStory një pjesë të puthjes së tyre nën melodin e këngës së tij.

Kjo gjë duket se nuk u pëlqeu shumë fansave të lidhjes së Borës me Donaldin.

Një ndër ndjekësit i ka thënë se nga ky moment nuk do e ndjekë më, dhe replika e Florit ka qenë vetëm “faleminderit”, ky këngëtari nga Shqipëria ka shpërndarë edhe fjalët e tij me ndjekësin,/GazetaBlic/