Showtime

“E kam thirrë në telefon, asnjëherë s’është përgjigjë”, Alba reagon ndaj deklaratave të Santianës

02/12/2024 12:58
nga:N K

Një miqësi e cila u përfol shumë në “BBVK” si dhe pas përfundimit është ajo mes Albes dhe Santianes.

Duket se mes tyre nuk janë “shoshitur” akoma gjërat duke mos biseduar akoma me njëra-tjetrën.

E vetmja e cila bëri një deklaratë thumbuese ishte Santiana ku është shprehur se “Alba nuk i ka dalë qysh ka mendu, me përkrahje ndaj saj”.

Të njëjtës vendosi Alba t’i reagojë përmes Instagramit zyrtar.
Ajo ka bërë një shkrim të gjatë ku ka shpjeguar raportin me të dhe sesi është sjellë ajo edhe pas daljes nga “BBVK”.

Alba theksoi se i ka dërguar edhe rrobat e saj personale për të cilat Santi ishte shpreh se ka nevojë.