Sporti

“E dua kombëtaren me gjithë zemër”, Broja: Qarkullojnë shumë të pavërteta

11/19/2023 18:13
nga:E K

Armando Broja reagon në rrjetet sociale teksa thekson se nuk ka asnjë përçarje mes tij dhe kombëtares ashtu siç është pretenduar së fundmi në media. Sulmuesi thekson se mungesa e tij te kuqezinjtë vjen vetëm si pasojë e dëmtimit dhe nuk ka asnjë arsye tjetër.

Ndër të tjera, Broja shprehet se ai dhe trajneri Sylvinho e respektojnë njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungoi një falenderim i lojtarit të Chelseat për kualifikimin në Europianin e vitit 2024 që zhvillohet verën e ardhshme në Gjermani.

Reagimi i Brojës: