Showtime

E akuzoi se e ndalon për fëmijët, reagon Kim pas deklaratave të Kanye

01/16/2022 19:09
nga:Donika Fetahu

Së fundmi Kim Kardashian është zemëruar për një intervistë të re të Kanye West, ku ai pretendon se ajo e pengoi atë të hynte në shtëpinë e saj dhe të fëmijëve të tyre për shkak të Pete Davidson. Ndërkohë që një burim pranë Kim Kardashian ka thënë për “Page Six” se:

Në fakt Pete ende nuk është prezantuar me fëmijët e Kim-it dhe dihet gjerësisht se sa herë që ai e viziton atë në Los Angeles, ai qëndron në një hotel në Beverly Hills ku ajo është parë me të.

Megjithatë, Ye ka thënë që Davidson ishte arsyeja që ai nuk ishte në gjendje të vizitonte me fëmijët e tij në shtëpinë e tyre në Hidden Hills në një intervistë me CEO të Hollywood Unlocked, Jason Lee. Por sipas burimeve, pretendimi i Ye është krejtësisht fals. Në intervistën, West pohoi:

Në fillim të kësaj jave, të hënën, kur shkova të merrja fëmijët e mi nga shkolla, sigurimi më ndaloi te porta. Pra, në atë moment, siguria ishte mes meje dhe fëmijëve të mi.Por unë nuk doja të debatonte për këtë. Kështu që, sapo u ftova, i çova fëmijët e mi në shkollë, dhe më pas i mora fëmijët e mi prapa, unë isha duke i dhënë makinës. Unë i kthej dhe North tha: ‘Dëshiroj që të vish lart dhe të shohësh diçka.’ Dhe është si, ‘Oh, babi nuk mund të vijë të shohë diçka. Babi nuk mund të hyjë brenda.’ Por kjo nuk ishte përcaktuar.