Showtime

“E abortova një fëmijë, kur i kujtova rrahjet e zemrës e rraha veten me grushta..”- Roza Lati e hap zemrën në BBV

04/02/2024 15:02
nga:N K

Afër mëngjesit, banorët e BB VIP kanë qenë duke diskutuar, teksa Roza po qendronte me Julin, Riken, Erjolën dhe Gracianon ka vendosur tu hapë zemrën banorëve. Ajo ka treguar se këtë vit ka abortuar një fëmijë, ndonse mbrapa është bërë pishman.

“Këtë vit abortova një fëmijë. Sepse s’ka qenë partneri personi i duhur, edhe prap ndonse kam gjyku ftoht kur i kam degjuar rrahjet e zemrës në eko dhe më pas e kam hequr, në shtëpi kam rrahur veten me grushta.

Kam dënuar veten dhe vetëm Sasha më ka parë sepse qeni tjetër më kishte ngordhur.

Prandaj jam futur këtu se ka qenë viti që humba dy qen dhe hoqa dorë nga një beb që e dua shumë. Madje i kisha premtuar mamit se do e bëja një beb 33 vjeç.
Tani jam 35 por prap kur bëra llogarit, dua ti jap fëmijës familje të shëndetshme, jo si unë dhe prandaj e bëra këtë gjë”.- ka thënë Roza.