Kupa e Botës 2022

Dy shtylla brenda 30 sekondave, Irani i pafat ndaj Uellsit

11/25/2022 12:27
nga:E K

Irani dhe Uellsi po luajnë ndeshjen e dytë të Kupës së Botës.

Aktualisht rezultati është 0 me 0, kurse rastet më të mira deri tash i pati Irani, shkruan GazetaBlic Sport.

Për 30 sekonda iranianët goditën dy herë shtyllën e Uellsit, kurse goditjen e tretë nga afërsia e ndali portieri kundërshtar.

Shikoni momentin:

VIDEO