Showtime

Dua Lipa vazhdon me suksese të reja në Spotify

07/20/2021 08:38
nga:Q R

“Future Nostalgia” ende po qëndron në ‘top listën’ e Spotify.

Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme me albumin “Future Nostalgia”.

Spotify kanë publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në krye të top listës me “Future Nostalgia”.

 

Me anë të postimit të fundit, Instagrami zyrtar i Spotify lajmëroi ndjekësit e tyre se këngëtarja shqiptare u rendit artistja me albumin në vendin e tretë.

Dua së fundi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Love Again”.