Showtime

Dua Lipa shpërndan numrin e saj të telefonit në rrjete sociale

12/06/2023 20:49
nga:G B

Dua Lipa, këngëtarja nga Kosova me famë botërore ka shpërndarë numrin e saj në rrjete sociale.

Ajo duke bërë publik numrin e saj ka thënë: “Më shkruaj”.

Numri i saj është +1 (917) 810-3415.

“E bëra dhe jam pjesë e komunitetit!”, ka shkruar një fans i Dua Lipës në postimin e saj.

Siç duket ajo këtë numër e ka bërë publik që të komunikojë me fansat e saj.